35 lat Samorządnego Niezależnego Związku Zawodowego ELEKROCHEMIKÓW Exide Technologies S.A. w Poznaniu

W dniu 13 stycznia 2018 jubileusz 35-lecia działalności obchodził Samorządny Niezależny Związk Zawodowy ELEKROCHEMIKÓW Exide Technologies S.A. w Poznaniu.

W swoim wystąpieniu Przewodniczący Związku kol. Alfred Ignac przypomniał uczestnikom okoliczności powstania Związku. Przybliżył działania pokoleń związkowców na rzecz obrony praw pracowniczych, godnego statutu materialnego i socjalnego oraz czas dzisiejszy i zadania jakie stawia przed sobą Związek.

Zaproszeni goście Przewodniczący OPZZ kol. Jan Guz, Przewodniczący Federacji Metalowcy kol. Mirosław Grzybek, V-ce Przewodniczący Federacji Metalowcy kol. Stróżyk Zdzisław, Przewodniczący Okręgu Wielkopolskiego FZZ Metalowcy kol. Bogusław Kaczmarek, oraz Prezes Exide Technologies S.A. pan Janusz Mieloszek złożyli na ręce kol. Przewodniczącego wyrazy uznania i gratulacje za 35 lat działalności.

Jubileusz stał się okazją do wręczenia wyróżnień związkowych. Odznaczenie „Zasłużony dla OPZZ”, otrzymał kol. Buszewicz Wojciech oraz Jagodziński Wojciech. Dziewięć osób otrzymało odznaczenia „Zasłużony działacz Federacji Metalowcy”.

FZZ Metalowcy

Historia Związku