35 lat ZZ METALOWCY FŁT Kraśnik S.A.

W dniu 9 lutego 2018 r. jubileusz 35 – lecia działalności związkowej obchodzi członkowie Związku Zawodowego METALOWCY Fabryki Łożysk Tocznych Kraśnik S.A. W wystąpieniu okolicznościowym prezentującym dorobek i historię Związku Przewodniczący kol. Aleksander Paluch podkreślił, że miniony czas to nie tylko lata sukcesów i porażek, ale to przede wszystkim historia życia wielu pracowników i ich rodzin przez lata związanych z zakładem, niekiedy od szkoły zawodowej aż do osiągniecia wieku emerytalnego. Od momentu powstania Związku zmieniło się niemal wszystko – żyjemy w innej Polsce i w innej w Europie, ale nadal musimy pozostać wierni ideom związkowym w przekonaniu, że służyć tym co żyją z pracy własnych rąk to porostu obowiązek.

W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście – Przewodniczący Federacji ZZ Metalowcy kol. Mirosław Grzybek oraz Prezes FŁT – Kraśnik S.A. Pan Grzegorz Jasiński, którzy złożyli na ręce Przewodniczącego życzenia i gratulację za 35 lat działalności Związku.

Podczas uroczystości wręczono odznaczenia zasłużony dla OPZZ II stopnia : kol. Wiesław Makuch, Majczyna Wanda, Król Wiesław I stopnia: Bis Wojciech, Kasza Adam, Sadowska Krystyna, Wójcik Tomasz,

Zasłużony działacz Federacji „METALOWCY” : Tudrujek Aldona,

Pawlak Anna, Skórski Jacek, Rzepka Artur, Ciempiel Piotr, Oględzińska Agnieszka, Piasecka Małgorzata, Skorupa Małgorzata.

/galeria/

FZZ „Metalowcy”