Ankieta – projektu Let’s Get Green

Ankieta – projektu Let’s Get Green

Federacja ZZ Metalowców i Hutników realizuje projekt unijny Let’s Get Green – dotyczący w jaki sposób zmiany klimatyczne, degradacja środowiska, kurczące się zasoby gospodarcze i przyrodnicze wymuszają zmianę funkcjonowania gospodarki i społeczeństwa w tym głównie sektora metalowo-hutniczego. Projekt wpisuje się w strategie wdrażania Europejskiego Zielonego Ładu ( EZŁ ) na poziomie przedsiębiorstwa a tym samy w nasze miejsca pracy. W ramach tego projektu jesteśmy zobowiązani do przeprowadzenia anonimowej ankiety składającej się z czterech części:  

  • Pierwsza dotyczy różnych zagadnień związanych ze zmianami klimatu, które są jedną z głównych przyczyn przyjęcia Europejskiego Zielonego Ładu
  • Druga część dotyczy opinii  na temat Europejski Zielony Ład
  • Trzecia część dotyczy wdrażania Europejskiego Zielonego Ładu na poziomie przedsiębiorstwa.
  • Czwarta część dotyczy preferencji szkoleniowych związanych  z wdrażaniem Europejskiego Zielonego Ładu w miejscu pracy.

Uzyskane w ankiecie informacje będą pomocne w przygotowaniu pakietu szkoleniowego, który będzie zestawem  materiałów (filmów, infografik, dokumentów) dostępnych on-line. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 10-15 minut.

Ankieta: Link do Ankiety 

MG

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.