Diament OPZZ dla CNH Industrial Polska Sp. z o.o. Płock

Diament OPZZ dla CNH Industrial Polska Sp. z o.o. Płock

W czwartek 21 kwietnia 2022 w Płocku  miało miejsce wręczenie Diamentu OPZZ w kategorii Najlepszy Pracodawca. Wyróżnienie z rąk  Przewodniczącego OPZZ Andrzej Radzikowskiego dla Zarządu Spółki CNH Indurial Polska Sp. z o.o. odebrał  Dyrektor Zakładu p. Leszek Kaczmarek

Wnioskodawcą był Zarząd Związku Zawodowego Metalowcy CNH Industrial Polska Sp. z o.o. z przewodniczącymi Lechem Latarskim i Patrykiem Wiśniewskim – którzy w zgłoszeniu tak umotywowali kandydaturę pracodawcy do konkursu  „ …. zgłoszenie jest wyrazem uznania za podejmowania działań w sferze produkcyjnej, pracowniczej, społecznej a tym samym podziękowaniem wszystkim ludziom, którzy w okresie transformacji znaleźli się u sterów i podejmowali bezprecedensową walkę o przetrwanie bogatego dorobku Fabryki Maszyn Żniwnych w Płocku jak również ludzi, którzy od początku istnienia zakładu w mieście związani byli z produkcją od pokoleń… „  

Wręczając Diament Andrzej Radzikowski powiedział „ Ważna jest współpraca kadry zarządzającej z załogą aby istniała taka atmosfera, klimat oraz dobre warunki że chce się do tej pracy przychodzić. Gdy te warunki są spełnione wówczas wspólnie razem łatwiej przetrwać trudne czasy – związane z pandemią czy obecnymi zagrożeniami wynikającymi z wojny na Ukrainie. Podziękował związkowcom i dyrekcji za współpracę i merytoryczny dialog społeczny jaki wspólnie jest wypracowywany w trakcie negocjacji”      

Uczestniczący w spotkaniu Mirosław Grzybek, Przewodniczący FZZ Metalowców i Hutników – zaznaczył „....że zakład należy obecnie do jednych z najnowocześniejszych firm z branży przemysłowej w Polsce o zaawansowanej technologii produkując wyroby klasy światowej…” 

Po spotkaniu goście zapoznali się z procesem produkcyjnym firmy, zwiedzili najnowszą inwestycję Spółki halę montażu oraz wymienili doświadczenia związkowe z członkami Zarządu Związku.  

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.