Halowy Turniej w MAN Poznań 2011

Halowy Turniej w MAN Poznań 2011

Halowy Turniej w MAN Poznań to już tradycja i tak dzień 13 marca 2011r. był kolejnym dniem rywalizacji działowych Drużyn MAN Bus w Poznaniu w rywalizacji o Puchar Zarządu Związku Zawodowego Pracowników MAN. Turniej odbył się na Sali Widowiskowo – Sportowej w Pniewach i przyciągnął jak zwykle rzesze kibiców, którzy dopingowali kolegów z wydziałów.

Także tradycyjnie z zaproszenia skorzystał przedstawiciel Zarządu Firmy Pan Prezes Michael Kobriger, który wręczył upominki od dla zwycięskiej drużyny w postaci piłek. Prócz rywalizacji drużynowej gracze indywidualnie rywalizowali między sobą o Puchar dla Najlepszego Strzelca oraz dla Najlepszego Bramkarza Turnieju.

Dla wszystkich zawodników i kibiców jako organizatorzy w trosce o dobre samopoczucie zapewniliśmy posiłek.

Jak w ubiegłym roku tak i teraz już przed turniejem wielkie emocje towarzyszyły przygotowaniom, wiele działów pokątnie trenowało swe drużyny organizując się popołudniami na halach sportowych. Turniej miał też wymiar charytatywny, który przyświecał tym zawodom zbieramy bowiem przy dystrybucji płyt ze zdjęciami z Turnieju środki pieniężne na zakup Inwalidzkiego Wózka Dziecięcego dla dziecka naszego Kolegi.

Cieszy nas, że pracownicy tak licznie biorą udział w tych prestiżowych zawodach tak jak cieszy nas coraz większa ranga Pucharów, które zdobią stanowiska na poszczególnych wydziałach, jednocześnie przypominając wszystkim, że Związek Zawodowy dba nie tylko o warunki pracy i przestrzeganie obowiązujących praw i zasad w naszym zakładzie pracy, ale także o dobrą zabawę i integrację.

/galeria/

Pozdrawiam

Piotr Głodzik

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.