Halowy Turniej w MAN Poznań

Halowy Turniej w MAN Poznań

Halowe Turnieje w MAN Poznań to już tradycja tym razem w dniu 13 marca w rywalizacji o Puchar Zarządu Związku Zawodowego Pracowników MAN starło się z sobą 15 drużyn z poszczególnych wydziałów. Turniej tak jak w ubiegłym roku odbył się na Sali Widowiskowo – Sportowej w Pniewach i przyciągnął jak zwykle rzesze kibiców, którzy dopingowali swych mężów i ojców. Jako, że rywalizacja nie zawsze stanowi atrakcje dla dzieci, postanowiliśmy przygotować szereg gier i zabaw z nagrodami dla naszych pociech, które przeprowadził DJ.JOY z Pniew, dzieci chętnie brały udział w zabawach konkursach rysunkowych oraz muzycznych.

Także tradycyjnie z zaproszenia skorzystał przedstawiciel Zarządu Firmy Pan Prezes Michael Kobriger który przygotował upominki od Firmy MAN dla zwycięskiej drużyny w postaci Bluz Sportowych  Prócz rywalizacji drużynowej gracze indywidualnie rywalizowali między sobą o Puchar dla Najlepszego Strzelca oraz dla Najlepszego Bramkarza Turnieju.

Dla wszystkich zawodników i kibiców jako organizatorzy w trosce o dobre samopoczucie zapewniliśmy posiłek gdyż Turniej składał się z 29 meczy i trwał od 10/00 do 16/00.

Jak w ubiegłym roku tak i teraz już przed turniejem wielkie emocje towarzyszyły przygotowaniom , wiele działów pokątnie trenowało swe drużyny organizując się popołudniami na halach sportowych .Turniej miał też wymiar charytatywny, który przyświecał tym zawodom zbieraliśmy bowiem datki na wakacje dla Dzieci z Domu Dziecka z Szamotuł, które zostaną przekazane przez przedstawicieli Zarządu Związku wychowankom :

ZESPÓŁU PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH

”RODZINA MARYI”

Cieszy nas prestiż tych zawodów oraz ranga Pucharów, które zdobią stanowiska na poszczególnych wydziałach, jednocześnie przypominając wszystkim, że Związek Zawodowy dba nie tylko o warunki pracy i przestrzeganie obowiązujących praw i zasad w naszym zakładzie pracy, ale także o dobrą zabawę .

Poniżej prezentujemy zdjęcia z imprezy.

Pozdrawiam

Piotr Głodzik

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.