IX Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie Branży Metalowej – Wieliczka – Brzegi 2015

W dniu 30 maja 2015 na zbiorniku Wieliczka – Brzegi odbyły się IX ogólnopolskie zwody wędkarskie w wędkarstwie spławikowym. Organizatorem tegorocznych zawodów była Federacja Hutniczych Związków Zawodowych wraz z NSZZ Pracowników Arcelormittal Poland S.A.

W zawodach uczestniczyło 14 ekip w tym 7 reprezentowało naszą Federację.

Po raz pierwszy w zawodach zwycięstwo osiągnęła ekipa reprezentująca Metalowców – ZZ Pracowników Ferroxcube Skierniewice w składzie: Marcin Wyszogrodzki, Mariusz Wojenka Przemysław Kostusiak oraz Dominik Górecki (kapitan).

Drugie miejsce „wyłowili” metalowcy z MOZ NSZZ Pracowników Magazynów w Pile. Piąte miejsce w zawodach zajęli reprezentanci ZZ Metalowcy Mahle Polska Sp. z o.o. z Krotoszyna.

W zawodach uczestniczyli również – ZZ Metalowcy Tyco-Elektoronics Polska z Bydgoszczy, ZZ Metalowcy Exhaust Systems z Sosnowca, ZZ Metalowcy Pracowników Philips Lighting Poland S.A. z Piły, wspólna ekipa Metalowcy Fiat Auto Poland z Bielska-Białej i Tychów.

Najlepszy indywidualny wynik wśród metalowców uzyskał Mariusz Wojenka.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na następne zawody za rok, które zgodnie z kalendarzem mają zorganizować Metalowcy.

FZZ Metalowcy