Kol. Szkotak Elżbieta – Przewodnicząca Okręgu Śląskiego FZZ METALOWCY

W dniu 18 września 2017 delegaci Okręgu Śląskiego FZZ METALOWCY wybrali nowego Przewodniczącego Okręgu. W głosowaniu tajnym, obowiązki przewodniczącego do końca obecnej kadencji zostały powierzone kol. Szkotak Elżbieta – Przewodniczącej Międzyzakładowego Związku Zawodowego Auto działającego w Spółkach Grupy Magneti Marelli w Sosnowcu. Obradujący wybrali również członka Rady Federacji, którym został kol. Kyć Andrzej pełniący na co dzień funkcję Przewodniczącego NSZZ Pracowników Zakładu Osprzętu Elektroinstalacyjnego OSPEL S.A. Wierbka. W trakcie dyskusji uczestnicy wymienili się informacjami z zakładów pracy oraz zapoznali się z aktualnymi działaniami Federacji ZZ Metalowcy, które zaprezentował kol. Przewodniczący Mirosław Grzybek.

FZZ METALOWCY