Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza Okręg Opole

W dniu 23.09.2010r w Siedzibie Rady Okręgu w Opolu odbyła sie Konferencja Sprawozdawczo – Wyborcza Okręgu Opolskiego z udziałem Przewodniczącego FZZ „METALOWCY” Kol. Romualda Wojtkowiaka oraz V-ce Przewodniczącego Kol. Stanisława Młynarczyka. Wśród gości zaproszonych byli obecni Przewodniczący Rady Wojewódzkiej OPZZ Józef Piechota, Prezes ZNP Okręgu Opole Wanda Sobiborowicz, Przewodnicząca Stowarzyszenia „POKOLENIA” Helena Woldańska, Okręgowy Inspektor PIP Lesław Mandrak, Nadinspektor PIP Wacław Bojnowski oraz związkowcy którzy są juz na zasłużonych emeryturach: Zdzisława Kuś – Famak Kluczbork , Janusz Markowski, Marian Zawadzki- Neapco Europe Praszka. Przewodnicząca Okręgu złożyła sprawozdanie z minionej kadencji 2006-2010r. oraz podziękowała za dotychczasowa prace koleżankom i kolegom. Z rąk Przewodniczącego Rady Wojewódzkiej OPZZ Józefa Piechoty Złotą Odznakę OPZZ otrzymał Kol. Ryszard Biernat – GZWM Grodków natomiast Przewodniczący FZZ „METALOWCY” Romuald Wojtkowiak wręczył odznaki Zasłużony Działacz Federacji następującym osobom: Sabina Wyka –GZWM Grodków, Marian Reszka -Famak Kluczbork, Włodzimierz Tyrała, Marian Zawadzki, Marian Hombek, Krzysztof Gmyrek – Neapco Europe Praszka, natomiast Odznakę Honorową Za Zasługi Dla Ochrony Pracy z rąk OIPIP otrzymali Ryszard Borowski -Agromet Pilmet Brzeg, oraz Ryszard Sierpina -GZWM Grodków.

Członkami Rady Federacji Metalowcy zostali:

Halina Marszałek   – Agromet Pilmet Brzeg

Andrzej Hudaszek GZWM Grodków

Rada Okręgu Opole:

Halina Marszałek – Agromet Pilmet Brzeg, Andrzej Hudaszek – GZWM Grodków, Włodzimierz Tyrała – Neapco Europe Praszka, Marian Reszka- Famak Kluczbork, Marek Grablewski – FSE Besel Brzeg, Zbigniew Kubiak – OZAS ESAB Opole Karol Lakwa – Ł.F.M. Celpa Łambinowice, Bogusław Dera – Fabryka Armatury Głuchołazy.

Sekretarz RO Opole

FZZ „METALOWCY”