Konferencja VIII Zjazdu Federacji METALOWCY

W dniu 17-09-2010 r. w siedzibie Federacji Metalowcy Okręgu Wielkopolsko – Lubuskiego w Poznaniu odbyła się pierwsza Konferencja VIII Zjazdu Federacji METALOWCY. To nie przypadek, że to właśnie Okręg Wielkopolsko – Lubuski rozpoczął VIII Zjazd Konferencji Sprawozdawczo – Wyborczej mijającej cztero letniej kadencji, to z Poznania wywodzi się obecnie urzędujący Przewodniczący Federacji Romuald Wojtkowiak, to także w Poznaniu obecnie mieści się Biuro współpracy Zagranicznej, które mimo natłoku innych obowiązków prowadzi Vice – Przewodniczący Federacji i Przewodniczący Okręgu Bogdan Karczmarek.

Po sprawozdaniu z działalności Rady Okręgu oraz sprawozdaniu Komisji Rewizyjnej przyszedł czas na wybór członków Rady Federacji którymi zostali :

Jerzy Rudnik z PHILIPS Lichting Poland Piła

Zdzisław Stróżyk z H. CEGIELSKI Poznań

Jarosław Ryczkowski z PANASONIC Bartery Poland Gniezno

Piotr Głodzik MAN Bus Poznań

Następnie powołana została 12 osobowa Rada Okręgu w skład której weszli : Golon Grzegorz, Pazderski Aleksander, Rudnik Jerzy, Ryczkowski Jarosław, Głodzik Piotr, Wiesław Szymczak, Stawska Anna, Wojtkowiak Romuald, Bukczyński Stanisław, Gawryszewski Zbigniew, Bełka Jan, Mielcarek Marian . Następnie wybrano delegatów na Zjazd Krajowy VIII zjazdu Federacji, który odbędzie się w Bydgoszczy pod koniec listopada, mandat delegata otrzymali: Wojciech Jagodziński, Stanisław Bukczyński, Marian Mielcarek, Jerzy Rudnik, Wiesław Szymczak, Piotr Głodzik, Grzegorz Golon, Jarosław Ryczkowski, Zdzisław Stróżyk, Romuald Wojtkowiak, Aleksander Pazderski, Bogdan Karczmarek, Jan Bełka, Zdzisław Ogrodnik, Waldemar Grzegorczyk. Na konferencji Rekomendacje Okręgu na następną kadencje otrzymał obecny Przewodniczący Federacji Romuald Wojtkowiak , który obecny na Konferencji przedstawił sprawozdanie z działalności Federacji w okresie 2006 – 2010. Przewodniczącym Rady Okręgu Wielkopolsko-Lubuskiego  został Bogdan Kaczmarek czyli osoba, która obecnie pełni tą funkcję w Radzie Okręgu .

Odbyło się też odznaczenie zasłużonych działaczy Federacji w osobach :

Anna Stawska, Waldemar Grzegorczyk, Wiesław Grzywczak.

A także odznaczenie zasłużonych działaczy OPZZ w osobach :

Grzegorz Golon, Piotr Głodzik, Waldemar Grzegorczyk .

Konferencje zakończył wspólny posiłek oraz dyskusja .

Galeria zdjęć.

POZDRAWIAM