Metalowcy Neapco Praszka wybrali władze związkowe na lata 2018 – 2022

W dniu 2 marca 2018 delegaci ZZ Metalowcy Neapco Praszka uczestniczyli w Walnym Zebraniu Delegatów, którego celem było podsumowanie mijającej kadencji oraz wybór nowych władz. Zebranie otworzył Przewodniczący Związku kol. Bor Grzegorz witając zebranych oraz zaproszonych gości w osobach: Przewodniczący Federacji Metalowcy kol. Mirosław Grzybek, Przewodnicząca Okręgu Opolskiego Federacji Metalowcy kol. Halinę Marszałek, Przewodniczącego Rady Województwa OPZZ w Opolu kol. Sebastiana Koćwina.

Uczestniczący w zebraniu Dyrektor Spółki pan Edmund Majtyka zaprezentował aktualna sytuację firmy jej rozwój oraz zadania i wyzwania jakie czekają w najbliższym czasie pracowników Neapco.

Następnie zebrani wysłuchali sprawozdania z prac Zarządu Związku, Komisji Rewizyjnej udzieli absolutorium i wybrali nowe władze Związku na kadencje 2018 – 2022 na czele, których ponownie został wybrany kol. Grzegorz Bor.

Zebranie było doskonałą okazją aby zapoznać uczestników o aktualnej sytuacji w ruchu związkowym na szczeblu województwa i Federacji. Zasłużonym działaczom związkowym zostały wręczone odznaczenia federacyjne, które otrzymali kol. Szymanek Zbigniew, kol. Jurczyk Lucjan, kol. Zybura Piotr.