Związkowcy H. Cegielski Poznań S.A. „METALOWCY” wybrali władze Związku

W dniu 31 stycznia 2022 odbyło się zebranie sprawozdawczo wyborcze NSZZ Pracowników H. Cegielski Poznań S.A. Zebranie  otworzył Przewodniczący Międzyzakładowej Komisji  Dariusz Rychlewski witając delegatów Związku oraz Przewodniczącego Federacji Mirosława Grzybka. Delegaci  po wysłuchaniu  sprawozdań z prac Zarządu Związku oraz Komisji Rewizyjnej za lata 2017- 2021 i ich przyjęciu w dyskusji panelowej zapoznali się z aktualną sytuacją w poszczególnych Spółkach, w których Związek prowadzi działalność statutową. Następnie zostały wybrane nowe władze Związku na kolejną kadencję – Przewodniczącym Związku został kolega Dariusz Rychlewski. Ponadto wybrano nowy skład Komisji Międzyzakładowej. Przewodniczący Federacji pogratulował koleżanką i kolegą wyboru do władz związku i życzył owocnej pracy na niwie związkowej.

Dariusz Rychlewski

Komentarze "Związkowcy H. Cegielski Poznań S.A. „METALOWCY” wybrali władze Związku"

1. Grzegorz Bor 8 lutego 2022 at 10:05

Gratulacje!