Ostanie pożegnanie śp. Władysława Ostrowskiego

W dniu 28 listopada 2017 w Barlinku najbliżsi, rodzina, znajomi, koleżanki i koledzy pożegnali Przewodniczącego Rady Okręgu Zachodniopomorskiego Federacji METALOWCY śp. Władysława Ostrowskiego.

Kolega Władysław długie lata pełnił funkcje Przewodniczego Związku Zawodowego Metalowcy w macierzystym zakładzie – dawniej Bomet Barlinek a obecnie Liberty Forging Europe. Przez ostanie 15 lat w Federacji pełnił różne funkcje statutowe, członka – Komisji Rewizyjnej, Prezydium i Rady Federacji. W naszej pamięci na zawsze pozostanie jako wzór działacza związkowego dla którego niesienie pomocy drugiemu człowiekowi było celem priorytetowym w działaniu. W jego osobie utraciliśmy wspaniałego przyjaciela i kolegę.

Cześć jego pamięci !

Zarząd Federacji ZZ Metalowcy pragnie podziękować wszystkim uczestnikom za udział w uroczystościach pogrzebowych.

FZZ Metalowcy