Pierwsze posiedzenie Rady II kadencji

We wtorek 13 grudnia w Warszawie w siedzibie Federacji miało miejsce pierwsze posiedzenie Rady II kadencji  2022 – 2026. Obrady Rady rozpoczęły się minutą ciszy upamiętniającą zamarłego w piątek 9 grudnia Bogdana Kaczmarka. W nowej kadencji Rada Federacji liczy 37  członków, 14 osób pełni tę funkcje po raz pierwszy. Wszyscy nowi członkowie Rady zostali przywitani przez Przewodniczącego Federacji oraz w kilku słowach zaprezentowali swoje sylwetki. W obradach uczestniczyły osoby, które w poprzedniej kadencji byli członkami Rady. W podziękowaniu za pracę na rzecz Federacji zostały wręczone odznaczenia Zasłużony Działacz Federacji, wyróżnienia otrzymali Elżbieta Szkotak, Stanisław Młynarczyk, Wojciech Petrus, Zdzisław Stróżyk, pozostali Tadeusz Ciempiel, Alfred Iganac, Zieliński Jarosław otrzymali suwenir w postaci portfela z logo Federacji. Następnie Rady przyjęła stosowne Uchwały oraz Regulamin Obrad Rady. Dalsza dyskusja dotyczyła planów funkcjonowania Federacji oraz rozpoczynającego się w czwartek X Kongresu OPZZ.  Na zakończenie uczestnicy łamiąc się tradycyjnym opłatkiem złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia, życząc sobie wiele wytrwałości w obronie praw pracowniczych i negocjowania podwyżek płac.

Galeria Rada 13 12 2022