Rada Federacji Związków Zawodowych METALOWCY 16.12.2015

W dniu 16 grudnia 2014 w siedzibie Federacji obradowała Rada Federacji. Posiedzeniu przewodniczył kol. Romuald Wojtkowiak. Członkowie Rady zostali zapoznani z przebiegiem remontów budynków w Skarżysku Kamiennym i w Warszawie. Rada przyjęła uchwały dotyczące funkcjonowania Federacji oraz o ewentualnej realizacji kolejnych projektów unijnych „Przemysł i struktury negocjacyjne” i „Bardziej efektywne społeczeństwo obywatelskie „ ( realizacja 2016 – 2017). Rada zdecydowała, że przyszłoroczny Ogólnopolski Dzień Metalowca zostanie zorganizowany przez Radę Okręgu Opole w dniach 21-23 kwietnia 2015 w miejscowości Jarnołtówek. Zarząd Federacji poinformował o zorganizowaniu przez Federacje kolejnego szkolenia dla członków Federacji w dniach 18-19 luty 2016 w Warszawie ( szczegóły zaprezentują Szefowie Okręgów na spotkaniach okręgowych, informacja będzie również dostępna na naszej stronie internetowej ) W trakcie dyskusji Rada podsumowała mijający rok w kontekście tegorocznych wyborów parlamentarnych i zapowiadanych przez Rząd zamian.

Na zakończenie Rady uczestnicy łamiąc się tradycyjnym opłatkiem złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia, życząc sobie wiele wytrwałości w obronie praw pracowniczych.

FZZ Metalowcy