Rada Okręgu Dolnośląskiego

Rada Okręgu Dolnośląskiego

W dniu 06.12.2017r w siedzibie Rady Okręgu Dolnośląskiego we Wrocławiu odbyło się przedświąteczne posiedzenie Rady Okręgu w którym uczestniczył przewodniczący Federacji ZZ Metalowcy kol. Mirosław Grzybek.

Członkowie Rady w trakcie dyskusji omówili obecną sytuację w ruchu związkowym w zakładach dolnośląskich . Zwrócili uwagę na najczęstsze problemy z którymi borykają się działacze związkowi. Przewodniczący zakładowych organizacji związkowych przedstawili obecną sytuację płacową w macierzystych zakładach pracy.

Przewodniczący Federacji przekazał najnowsze informacje dotyczące działalności ZZ Federacji Metalowcy. Omówił prace zespołu roboczego FZZM i FHZZ.

Poinformował o planowanych szkoleniach związkowych. Grudzień to magiczny miesiąc. Wszyscy uczestnicy spotkania po zakończeniu części merytorycznej jak co roku podzielili się opłatkiem. Życzyli sobie nawzajem przede wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia natomiast w nadchodzącym 2018 roku większej skuteczności w pracy związkowej.

Przewodniczący

 

Rady Okręgu Dolnośląskiego

 

Lucjan Machul

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.