Robocze posiedzenie Rady Okręgu Dolnośląskiego

W dniu 21.08.2015r w siedzibie Okręgu Dolnośląskiego Federacji ZZ Metalowcy odbyło się posiedzenie członków Rady Okręgu w którym uczestniczył przewodniczący Federacji ZZ Metalowcy Romuald Wojtkowiak.

Spotkanie w pierwszej części miało charakter roboczy. Omówiono obecną sytuację w ruchu związkowym w zakładach dolnośląskich oraz ogólnokrajową w Federacji ZZ Metalowcy. W części drugiej Przewodniczący Wojtkowiak w imieniu kierownictwa Federacji podziękował za współpracę i wręczył pamiątkową statuetkę koledze Tadeuszowi Wojtczakowi, długoletniemu działaczowi związkowemu, pełniącemu przez wiele lat funkcję : – Przewodniczącego ZOZ Metalowcy pracowników FagorMastercook – Członka Prezydium Federacji ZZ Metalowcy – Członka Rady Federacji ZZ Metalowcy – Członka Rady Wojewódzkiej OPZZ

Chciałbym przypomnieć, że w związku z likwidacją zakładu FagorMastercook we Wrocławiu pracę straciło ponad 750 osób. W grupie tej znalazł się kol. Tadeusz Wojtczak. Członkowie Rady Okręgu pożegnali kolegę Tadeusza składając mu serdeczne podziękowania za długoletnią pracę związkową w strukturach Federacji „METALOWCY” i OPZZ życząc jednocześnie samych sukcesów i trafnych decyzji podczas realizowania ambicji zawodowych oraz spełnienia marzeń.

Przewodniczący Rady Okręgu Dolnośląskiego

Federacji ZZ METALOWCY