Sesja wyjazdowa Rady Okręgu Opole

Pierwsza Sesja wyjazdowa Rady Okręgu Opole FZZ „METALOWCY” w 2011 roku.

W dniu 25 marca gośćmi Związków Zawodowych Neapco Europe w Praszce byli: Romuald Wojtkowiak – Przewodniczący FZZ „METALOWCY, Małgorzata Łaboda – W-ce Przewodnicząca FZZ „METALOWCY”- I wizyta na Opolszczyźnie w roli szefowej i zapewniamy, że nie ostatnia oraz Przewodniczący Związków Zawodowych „Metalowcy” z Opolszczyzny.

Przybyłych gości przywitał Pan Prezes Zarządu Neapco Europe Zbigniew Gorczyński. Prezentacje zakładu i produktów przedstawił Pan Dyrektor Karol Stróżyk. Jest to zakład , który wykonuje części dla odbiorców z branży motoryzacyjnej (półosie napędowe, układy hamulcowe, pompy, sprężyny). Posiada jeden z najlepszych i najnowocześniejszych parków maszynowych. Goście mieli okazję zwiedzić zakład, zapoznać się z historią firmy oraz produkcją.

Podczas wizyty odnieśliśmy wrażenie, że pracodawca ma świadomość iż „wypoczęty i zadowolony pracownik to pracownik bardziej wydajny”. Życzymy sobie i wszystkim związkowcom takiej współpracy z pracodawcą jaka jest w Neapco Europe w Praszce /galeria/.

Sekretarz FZZ „METALOWCY”

Rady Okręgu Opole