TARGI INFORMACYJNE

TARGI INFORMACYJNE

TARGI INFORMACYJNE W MAN BUS POZNAŃ

Promocja Związku Zawodowego to dziś słowo klucz, który otwiera drzwi do do Pracowników. W dniu 28 marca w Zakładzie MAN Bus w Poznaniu w organizowanych Targach Informacyjnych, na których prezentowały się poszczególne obszary Firmy, zaprezentowane zostało stoisko Związku Zawodowego Pracowników MAN .

Każdy odwiedzający stoisko Związku zawodowego mógł poszerzyć swą wiedzę na temat Związków Zawodowych w odniesieniu do :

– Bezpieczeństwa pracy

– Działań OPZZ w Komisji Trójstronnej

– 100 lat Działalności Federacji Metalowcy

Dla zainteresowanych odbył się Konkurs Wiedzy o Związku Zawodowym gdzie dla każdego, kto prawidłowo odpowiedział na konkursowe pytania czekały upominki. Jako że Targi trwały osiem godzin na stoisku Związku Zawodowego serwowaliśmy kawę oraz zimne napoje.

Możliwość wzięcia udziału w Targach Informacyjnych było dla Zarządu naszego Związku sporym wyzwaniem, ale zdobyliśmy dzięki temu nowe doświadczenie i faktem jest, że wiedza społeczeństwa na temat działalności Związków Zawodowych poza zakładem jest bardzo niska.

Myślę, że przyszłość Związków Zawodowych w naszym kraju zależy w dużej mierze od wiedzy społeczeństwa o naszych działaniach, dlatego wspólnie musimy zastanowić się jak w tym medialnym szumie przebić się z informacjami o naszej działalności .

Poniżej prezentujemy zdjęcia z Targów.

/galeria/

POZDRAWIAM

Piotr Głodzik

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.