X Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie Branży Metalowej – Bydgoszcz 13-15 maja 2016

W dniach 13-15 maja 2016 na Kanale Bydgoskim w Bydgoszczy odbędą się jubileuszowe X Ogólnopolskie Zawody w Wędkarstwie Spławikowym Branży OPZZ Metalowcy.

W tym roku organizatorem zawodów jest Federacja Związków Zawodowych Metalowcy oraz Rada Okręgu Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy. W zawodach mogą brać udział reprezentacje Zakładowych Organizacji Związkowych zrzeszone w Federacji Hutniczych Związków Zawodowych, Związku Zawodowego Przemysłu Elektromaszynowego oraz Federacji Związków Zawodowych Metalowcy. Cel zawodów jest propagowanie sportu wędkarskiego, jako formy aktywnego wypoczynku oraz integracja załóg zrzeszonych w branży Metalowców na drodze rywalizacji sportowej. Zakładowe Organizacje Związkowe zainteresowane udziałem w zawodach swoich przedstawiciel zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zawartymi w pdf. „Zawody wędkarskie 2016”.

FZZ Metalowcy