XV LAT istnienia Związku Zawodowego Pracowników MAN Pojazdy Użytkowe Polska

W dniu 06 lipca w Pałacu w Wąsowie odbyły się huczne obchody 15 lecia istnienia Związku Zawodowego Pracowników MAN Pojazdy Użytkowe Polska .

Rozpoczęliśmy krótkim rysem Historycznym,przypominając uczestnikom Pikniku oraz zaproszonym Gościom jak rodził się nasz Związek,przypominając także o aktualnych działaniach podejmowanych przez Zarząd Związku.Kolejnym punktem obchodów było wręczenie medali oraz dyplomów zasłużonym oraz długoletnim członkom Związku przez Przewodniczącego Federacji Metalowcy.

Część oficjalną zakończyliśmy krótkimi przemówieniami zaproszonych gości, wśród których byli Przewodniczący Federacji Metalowcy Romuald Wojtkowiak , Prezes obszaru Bus w MAN Michale Kobriger , Kierownik zakładu w Sadach Mark Gouws oraz Wice Przewodniczący Okręgu Wielkopolsko-Lubuskiego Federacji Metalowcy Zdzisław Stróżyk a także koledzy z Solidarności VW oraz Zakładu w Sadach oraz koleżanki i koledzy z MAC Accounting i kol.Przewodniczący Niezależnego Związku Zawodowego MAN w Sadach . Następnie półtoragodzinny program rozrywkowy w Jazzowej konwencji przedstawiło Artystyczne Trijo, które w humorystyczny sposób opowiedziało o naszej pracowniczej rzeczywistości. Kolejnym punktem Pikniku była zabawa, która trwała do godziny drugiej, w której wszyscy uczestnicy dobrze się bawili.

Przy tej okazji pragnę podziękować wszystkim naszym gościom za obecność oraz życzenia ,wszystkim tym, którzy pamiętali o naszej rocznicy przesyłając życzenia, ale przede wszystkim członkom naszego Związku za wspaniałą atmosferę, którą stworzyli na Pikniku oraz za to, że od 15 lat tworzą Związek Zawodowy, któremu mam obecnie zaszczyt Przewodniczyć .

/galeria/

Z Poważaniem