Zawody Wędkarskie 2013 Zalew Koszyce

Zawody Wędkarskie 2013
Zalew Koszyce II Piła

W dniu 31 sierpnia br. w Pile na Zalewie Koszyckim II odbyły się VII Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie Branży OPZZ METALOWCY w Wędkarstwie Spławikowym.

W zawodach uczestniczyły reprezentacje Zakładowych Organizacji Związkowych członków:

Federacji Hutniczych Związków Zawodowych

Związku Zawodowego Przemysłu Elektromaszynowego

Federacji Związków Zawodowych METALOWCY

Organizatorami tegorocznych zawodów była Federacji Związków Zawodowych METALOWCY, Związek Zawodowy Metalowcy Philips Lighting Piła i Koło PZW Philips Piła.

Spotkania takie mają na celu propagowanie sportu wędkarskiego jako formy aktywnego wypoczynku oraz integrację załóg zrzeszonych w branży Metalowców na drodze rywalizacji sportowej.

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce – Sosnowiec 1

II miejsce – Philips Piła 1

III miejsce – Zawiercie

Sektory

A – Romańczak Jan – 5335, – Piła 1

B – Skiba Marek – 4295, – Piła 1

C – Wachała Tomasz – 3695, – Sosnowiec 1

Największą ilość ryb złowił – Romańczak Jan – Piła 1

Największą rybę złowił – Snopek Marek – 440 g – leszcz – Huta Zawiercie

Najlepszą drużyną Federacji Związków Zawodowych METALOWCY została drużyna Międzyzakładowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Magazynów Philips Lighting Piła 1.

Najlepszym zawodnikiem Federacji Związków Zawodowych METALOWCY został Romańczak Jan z Międzyzakładowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Magazynów Philips Lighting Piła 1.

Najlepsza drużyna Związku Zawodowego Przemysłu Elektromaszynowego to BUMAR Amunicja ze Skarżyska Kamiennego.

Najlepszy zawodnik Związku Zawodowego Przemysłu Elektromaszynowego to Piotr Pietraszka z BUMAR Amunicja ze Skarżyska Kamiennego.

/protokół 1/

/protokół 2/