Zawody wędkarskie 2014

Zawody wędkarskie 2014

31 maja 2014 r. odbyły się VIII Ogólnopolskie Zawody Drużynowe Branży OPZZ Metalowcy w wędkarstwie spławikowym. Zawody odbyły się na Zalewie Rejów koło Skarżyska Kamiennej. 15 drużyn z trzech ogólnopolskich organizacji związkowych walczyło o palmę pierwszeństwa. Ze zmagań zwycięsko wyszła drużyna Federacji Hutniczych Związków Zawodowych z Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Arcelor Mittal SA z Dąbrowy Górniczej w składzie:

Gulcz Marek,

Piech Wiesław,

Bojakowski Tadeusz.

Drugie miejsce zajęła drużyna Związku Zawodowego Pracowników FERROXCUBE w Skierniewicach z Federacji Związków Zawodowych METALOWCY w składzie:

Kostusiak Przemysław,

Wyszogrodzki Marcin,

Sułek Andrzej.

Trzecie miejsce zdobyła drużyna Federacji Hutniczych Związków Zawodowych ze Związku Zawodowego Pracowników Arcelor Mittal SA w Świętochłowicach w składzie:

Fuchs Arkadiusz,

Langer Jan,

Sówka Marek.

Indywidualnie najlepsze wyniki osiągnął Bojakowski Tadeusz z Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Arcelor Mittal SA z Dąbrowy Górniczej.

Spośród sześciu drużyn z Federacji Związków Zawodowych METALOWCY wygrała drużyna Związku Zawodowego Pracowników FERROXCUBE w Skierniewicach. Natomiast wśród Metalowców najlepszy wynik indywidualny osiągnął Maroszek Robert ze Związku Zawodowego Metalowcy. Philips Lighting Poland SA w Pile.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na następne zawody za rok. Równocześnie dziękujemy za zorganizowanie tegorocznym mistrzostw Międzyzakładowej Organizacji Związkowej ZZPE MESKO SA w Skarżysku Kamiennej.

 

Przewodniczący

Federacji Związków Zawodowych

METALOWCY

Romuald Wojtkowiak

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.