Zawody Wędkarskie

W dniu 04.06.2011 roku opolscy Metalowcy wzięli udział w I Wojewódzkich Drużynowych Zawodach Wędkarskich o puchar Przewodniczącej FZZ „METALOWCY” Rady Okręgu Opole zorganizowany przez ZZ „METALOWCY” w Agromet Pilmet, przy dużym wsparciu członków Koła nr.1 PZW w Brzegu. Zawody objęte były patronatem Starosty Powiatu Brzeskiego. Organizatorzy zapewnili dobrą pogodę, przygotowali pyszną grochówkę, kiełbaski, kaszankę oraz smakowity „smalczyk” i ogóreczki.

Wyniki zawodów:

I miejsce drużynowo – NSZZ Pracowników „CELPA” S.A. Łambinowice

II miejsce drużynowo – ZZ „METALOWCY” Agromet Pilmet Brzeg

III miejsce drużynowo – ZZ „METALOWCY” przy Neapco Europe Praszka

IV miejsce drużynowo – NSZZ GZWM S.A. Grodków

Puchar Starosty Powiatu Brzeskiego Macieja Stefańskiego w kategorii drużynowej zdobyli:

C – NSZZ Pracowników „CELPA” S.A. Łambinowice

Puchar Przewodniczącej FZZ „METALOWCY” RO Opole ufundowany przez Przewodniczącego Fundacji Porozumienie Macieja Manickiego za największą wagowo złowioną rybę zdobył Kol. Wolański Andrzej – NSZZ GZWM S.A. Grodków.

Niecodzienną nagrodę za zajęcie I miejsca w zawodach indywidualnie – wyjazd do Parlamentu Europejskiego ufundowany przez Panią Europoseł Lidię Geringer de Oedenberg zdobył Kol. Cyluk Edward – NSZZ Pracowników „CELPA” S.A. Łambinowice.

Wszyscy zawodnicy otrzymali również nagrody pocieszenia, materiały promocyjne miasta i powiatu brzeskiego. Puchary zwycięzcom wręczyli Wice Starosta Janusz Gil oraz Przewodnicząca FZZ „METALOWCY” RO Opole Halina Marszałek.