Rada Federacji 2022 – 2026

Contact Info

Rada Federacji 2022 – 2026

Członkowie Rady Federacji 2022 – 2026 

  1. Mirosław Grzybek – Przewodniczący Federacji 
  2. Grzegorz Bor – V-ce Przewodniczący Federacji, Przewodniczący Rady Okręgu Opolskiego – Neapco Praszka 
  3. Jacek Artur Wilkoń  – V-ce Przewodniczący Federacji – Huta Łabędy 
  4. Patryk Wiśniewski – V-ce Przewodniczący Federacji – CNH Industrial Płock, 
  5. Małgorzata Łaboda – Przewodnicząca Rady Okręgu Kujawsko-pomorskiego – Belma Bydgoszcz 
  6. Krzysztof Wojciechowski – Przewodniczący Rady Okręgu Wielkopolsko-lubuskiego – SKF Poznań 
  7. Lucjan Machul – Przewodniczący Rady Okręgu Dolnośląskiego – Diora Świdnica 
  8. Piotr Kursatzky – Przewodniczący Rady Okręgu Śląskiego 
  9. Józef Kawula – Przewodniczący Rady Okręgu Małopolskiego – AMP Kraków 
  10. Grzegorz Bliźniak – Przewodniczący Rady Okręgu Podkarpackiego – BWI Poland Krosno
  11. Artur Żarnoch – Przewodniczący Rady Okręgu Lubelskiego – FŁT Kraśnik 
  12. Piotr Żmudziński – Przewodniczący Rady Okręgu Świętokrzyskiego – MAN BUS Starachowice
  13. Lech Latarski – Przewodniczący Rady Okręgu Mazowiecko-podlaskiego – CNH Industrial Płock
  14. Janina Grzegorczyk – Przewodnicząca Rady Okręgu Mazursko-warmińskiego – ZEM Ełk
  15. Michał Rychlewski – Przewodniczący Rady Okręgu Łódzkiego – Feroxcube Skierniewice 
  16.  Mirosław Machlikowski – Okręg Kujawsko-pomorskie – Eaton Truck Tczew 
  17. Jarosław Geisler – Okręg Wielkopolsko-lubuski – Chifa Nowy Tomyśl 
  18. Violetta Witczak – Okręg Wielkopolsko-lubuski – WSK PZL Kalisz 
  19. Łukasz Zieliński – Okręg Wielkopolsko-lubuski – Samsung Wronki 
  20. Jacek Murawski – Okręg Dolnośląski – Alstom Wrocław
  21. Andrzej Gryglicki – Okręg Dolnośląski – Bosch Mirków 
  22. Krystian Małek – Okręg Śląski – Magneti Marelli Sosnowiec
  23. Iwona Cieślak – Okręg Śląski – Milmet Tilkmen Sosnowiec 
  24. Grzegorz Kosiń – Okręg Śląski – Nemak Bielsko-Biała 
  25. Bolesław Klimczak – Okręg Śląski – FCA Poland Tychy 
  26. Adam Wdowiak – Okręg Śląski – AMP Dąbrowa Górnicza  
  27. Jarosław Gałka – Okręg Śląski – JSW Koks Dąbrowa Górnicza 
  28. Mariusz Gałuszka  – Okręg Śląski – JSW Koks Zabrze 
  29. Krzysztof Wójcik – Okręg Małopolski – AMP Kraków 
  30. Tomasz Ziołek – Okręg Małopolski – AMP Kraków 
  31. Tomasz Maciejewski – Okręg Podkarpacki – Tamel Tarnów 
  32. Jan Siedlecki – Okręg Lubelski – WSK PZL Świdnik  
  33. Jerzy Urbaniak – Okręg Świętokrzyski – Prema Kielce  
  34. Lech Walicki – Okręg Mazowiecko-podlaski  – AMP Warszawa  
  35. Mariusz Purzycki – Okręg Mazursko-warmiński – Signifi Kętrzyn 
  36. Łukasz Stępiński – Okręg Łódzki – Yamada Ludźmierz  
  37. Andrzej Bobrowski – Okręg Opolski – AMP Zdzieszowice