Spotkanie Rady Branży Przemysł OPZZ

26 czerwca 2018 w siedzibie FZZ Metalowców i Hutników w Warszawie miało miejsce posiedzenie Rady Branży Przemysł.

W spotkaniu uczestniczyli kandydaci ubiegający się na funkcję V-ce Przewodniczących OPZZ. Członkowie Rady mieli okazję wysłuchania kandydatów oraz możliwość zadawania im pytań. W dalszej części członkowie rady wymienili się informacjami dotyczącymi bieżącej działalności w poszczególnych zakładach.

W dniu 27 czerwca 2018 Rada OPZZ na funkcje V-ce Przewodniczących wybrała kol. Popielarz Barbara, kol. Radzikowski Andrzej, kol. Ostrowski Piotr. Wszystkim wybranym Federacja Metalowców i Hutników składa gratulacje i zapewnienia wspierania ich działalności na rzecz umacniania i rozwoju ruchu związkowego.

FZZ MiH