XIV Mistrzostwa Polski w wędkarstwie spławikowym Branży Przemysł OPZZ

Po dwóch latach przerwy związanej z pandemią COVID-19 w dniach 10-12 czerwca 2022 zostały zorganizowane XIV Mistrzostwach Polski w wędkarstwie spławikowym Branży Przemysł OPZZ, organizatorem zawodów byli koledzy z Związku Zawodowego Przemysłu Elektromaszynowego Federal-Mogul w Gorzycach.
Kwalifikację drużynową wygrali gospodarze ZZPE FM Gorzyce, drugie miejsce zajęli wędkarze ze ZZ Metalowcy Mahle Krotoszyn, trzecie miejsce wyłowili wędkarze MZBH AMP Sosnowiec
Indywidualnie najlepszym wędkarzem został kol. Włodzimierz Sekunda z Sosnowca, drugie miejsce zajął kol. Marek Muller z ZZPE WZU Grudziądz a trzecie kol. Paweł Story z ZZPE FM Gorzyce.
W trakcie zawodów panowała wspaniała atmosfera, piękna pogoda i związkowe dyskusje. Już dziś zapraszamy za rok na jubileuszowe XV MP w wędkarstwie spławikowym Branży Przemysł OPZZ.